4823-wedding-flower-wallpaper-wedding-ring

                WYJĄTKOWE MIEJSCE NA WESELE 

Restauracja Grube Ryby idealne miejsce na organizację wesela, niezależnie od jego rozmiarów, czy małe czy duże,
z nami zawsze będzie wyjątkowe. Malowniczo usytuowany budynek zapewnia poczucie intymności

i prywatności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Mamy nadzieję że uda nam się również sprostać Państwa oczekiwaniom. Organizujemy wesela maksymalnie na 200 osób, do dyspozycji gości oddając oranżerię, salę dolną, antresolę oraz specjalnie wydzielony ogród. Przy zachowaniu najwyższych standardów, którymi zawsze się kierujemy zarówno
w kwestii serwowanych dań jak i obsługi gości, koszt menu weselnego zaczyna się już od 180 zł od osoby.
Specjalnie skomponowane menu zawiera uroczyste powitanie gości lampką szampana oraz chlebem i solą, przystawkę, zupę, danie główne, deser a ponadto dwa dania gorące, bufet szwedzki dostępny podczas przyjęcia, napoje zimne i gorące bez ograniczeń. W cenę menu nie są natomiast wliczone ciasta na stoły, tort weselny, alkohol oraz obsługa muzyczna.

Podczas organizacji przyjęć weselnych, nasza restauracja współpracuje ze sprawdzoną cukiernią, zespołami muzycznymi, DJ-ami jak również z dekoratorką wnętrz. Współpraca ta zawsze owocuje wspaniałą atmosferą. Dokładamy wszelkich starań, ażeby Państwa wesele na długo zapadło w pamięci i było miło wspominane przez wszystkich uczestników uroczystości.
Do atutów restauracji niewątpliwie należy duży parkiet, mieszczący się w centralnej części sali, stanowiący główny punkt spotkań wszystkich gości.
Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych, dla nich dostępny jest pięknie przygotowany dziecięcy pokoik, w którym mogą pobawić się zabawkami i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich oraz plac zabaw
w ogrodzie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Mamy nadzieję że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu
i że już niedługo spotkamy się przy organizacji Państwa wesela.

Restauracja Grube Ryby
ul. Śląska 57A, 32-080 Zabierzów
tel: 512 363 634
www.gruberyby.pl