Referencje

Imprezy okolicznościowe

wesele 24.10.15

chciałem przesłać rekomendacje dla Państwa restauracji w związku z naszym weselem (24.10.2015) którego byliście gospodarzami. Przepraszam ze to tak długo trwało ale mieliśmy przez ostatni miesiąc niezłe urwanie głowy.

 

Kameralna i pięknie przystrojona sala, doskonała, znająca się na swoim fachu obsługa, pyszne jedzenie którego ukoronowaniem była beza Pawlowa na deser weselnego obiadu.

Dla nas i naszych gości stworzyliście niezapomnianą atmosferę i uświetniliście chwile które będziemy wspominać przez długie lata.

Do tego wspaniały kontakt z profesjonalna manager, szybkie reagowanie na punkty które mogłyby sprawić problemy. Koordynacja i organizacja na najwyższym poziomie !

Dziękujemy za przyjecie i spełnienie naszych życzeń w najdrobniejszych szczegółach.

 

Pozdrawiamy

Maja i Jakub

Imprezy okolicznościowe

23.08.14 wesele Łukasz i Katarzyna

Czesc Patrycja,

Chcielismy Ci jeszcze raz podziekowac, WSZYSTKO BYŁO SUPER i kazdemu sie podobalo!
DZIEKI DZIEKI DZIEKI DZIEKI!!!

Pozdrawiamy

Imprezy okolicznościowe

30.08.2014 wesele

Witam Pani Patrycjo,
To my dziękujemy pięknie za energię i pracę, którą włożyła Pani w organizację przyjęcia. Jest nam bardzo miło, że to właśnie z Panią mogliśmy współpracować. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję skorzystać z usług Państwa restauracji.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia 

Sabina i Tomek

Komunie

11.08.13 – chrzciny

Dzień dobry,

Chciałabym jeszcze raz podziękować za profesjonalne przygotowanie obiadu z okazji chrztu mojego dziecka. Spędziliśmy udane popołudnie w prawdziwie domowej atmosferze, która w dużej mierze wynikała z doskonalej obsługi.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam,

Katarzyna Matusiak